štvrtok 25. februára 2010

Som jasnovidec a môžem to dokázať.

Mojou prednosťou je, že môžem dokázať svoje jasnovidecké (paramormálne) schopnosti.
Takýchto jasnovidcov je na svete veľmi málo. Stačí ma otestovať. Pre test potrebujeme len fotografie.
To znamená, že pripravíte fotografie podľa návodu, ktorý je spomenutý v ďalšom a ja urobím test. Test môže prebehnúť aj cez internet. Týmto vyzývam rôzne vedecké inštitúcie, aby otestovali moje paramormálne schopnosti. Ale aj jednotlivci ma môžu otestovať. Je to zadarmo. Niektoré testy v závere vysvetlím. Jamesovi Randimu som svoju prihlášku poslal, ako jediný zo strednej Európy.
Robím hlavne praktickú ezoteriku napr. pozriem na niekoho a viem že je homosexuál . On to možno nevie. Sú aj také prípady. Ožení sa, ma deti a potom to zisti. Ale aj iné druhy: anjelskú a ufo ezoteriku, špiritizmus (privolal som minimálne 500 osôb), reinkarnáciu, psychický prienik do kozmu a pod.
Na tejto stránke píšem len o konkrétnych schopnostiach. Dokážem aj iné veci, ale keďže ich otestovanie je náročné, tak ich nespomínam. Napr. psychický prienik do kozmu, ako to otestujeme?
RNDr. Milan Nostrad, email: nostrad7@gmail.com, blog: jasnovidec.blogspot.com

Moja jasnovidecká (paranormálna) schopnosť stručne:
Z fotografie som schopný vyčítať, či osoba
1. je po klinickej smrti
2. žije, alebo nežije
3. je židovskej národnosti
4. je psychicky zdravá, alebo chorá
5. má vysoké IQ
6. pochádza z Tibetu
7. praktizuje reiki
8. je homosexuál
Myslím, že to zatiaľ stačí. Som schopný pridať aj ďalšie veci. Pri fotografiách nepotrebujem mena.

Moja jasnovidecká (paranormálna) schopnosť podrobne:
Toto nie je žart. Mám túto schopnosť.
Testy:
1. Pripravíte 8 fotografii. Na siedmych fotografiách budú zdravé osoby, na jednej osoba po klinickej smrti (najlepšie po resuscitácii). Určím, ktorá osoba to je.

2. Pripravíte 8 fotografii. Na siedmych fotografiách budú živé osoby, na jednej mŕtva osoba. Určím, ktorá osoba to je.

3. Pripravíte 8 fotografii. Na jednej fotografii bude osoba židovskej národnosti, na siedmych fotografiách osoby inej národnosti. Určím, ktorá osoba to je.

4. Pripravíte 8 fotografii. Na siedmych fotografiách budú psychicky zdravé osoby, na jednej psychicky chorá osoba. Určím, ktorá osoba to je.

5. Pripravíte 8 fotografii. Na siedmych fotografiách budú osoby s bežným IQ, na jednej osoba s vysokým IQ (člen Mensy). Určím, ktorá osoba to je.

6. Pripravíte 8 fotografii. Na siedmych fotografiách budú osoby z rôznych štátov Ázie, na jednej osoba z Tibetu. Určím, ktorá osoba to je.

7. Pripravíte 8 fotografii. Na siedmych fotografiách budú bežný ľudia, na jednej osoba praktizujúca reiki. Určím, ktorá osoba to je.

8. Pripravíte 8 fotografii. Na siedmych fotografiách budú heterosexuáli, na jednej homosexuál. Určím, ktorá osoba to je.

Prečo 8 fotografii? To záleží od vás, či 8 fotografii je pre vás dobre percento. Potrebujeme ich viacej 9(8+1), alebo menej 7 (6+1) ?

Nepotrebujem mena pri fotografiách. Na druhej strane fotiek bude napísané číslo od 1 do 8 a nejaká pečiatka, pretože ja budem používať svoje fotografie na naladenie a porovnanie.
Fotografie by mali vyzerať ako na pase t.j. žiadne tmavé okuliare, otvorene oči, jedna osoba na fotografii atd.
Musia byť dobre viditeľné, neupravovane. Nie príliš veľa makeapu. Veľkosť ale aspoň dvojnásobná, až do veľkosti pohľadnice. Žiadne identické dvojčatá. Iba matka vie, kto je na fotografii.
Píšem veľa o fotografiách, pretože používam iba fotografie a jedna zla môže spôsobiť moje zlyhanie pri teste. V podstate dobre viditeľné fotografie. Test môžeme urobiť aj cez internet.


Test 1. (po klinickej smrti)
Vek všetkých ľudí 18-40 rokov. Nesmú mať vážne ochorenie, alebo byť v kóme. Najlepšie bude priemerne zdravie, alebo lepšie. Fotky môžu byť staré maximálne 3 roky a nesmú byť fotene pred klinickou smrťou ale po klinickej smrti.
Čas: dve hodiny.

Test 2. (živý alebo mŕtvy)
Test má dve časti.
Časť 1: Poviem výsledok, bez toho, aby som sa na fotografie pozrel, alebo sa ich dotkol. Uvidím ich len zozadu. Budú otočené tvarou dole a rozprestrete na stole. Fotografie budem testovať dlaňou vo výške asi 5-10 cm.
Čas: 20 minúť.
Ak uhádnem test som urobil, ak nie dostanem druhú šancu(časť 2).
Časť 2: Teraz môžem na fotografie pozerať. Máme o jednu fotografiu menej.
Čas: 4 hodiny.
Fotografie pri živých môžu byť staré maximálne 3 roky. Mŕtvy musia byť po smrti 8 mesiacov až 3 roky, rovnako aj fotografie. Musia mat hrob a byť v hrobe. Nesmú byť spálený.
Vek všetkých ľudí 18-40 rokov. Nesmú mať vážne ochorenie, alebo byť v kóme. Najlepšie bude priemerne zdravie, alebo lepšie.

Test 3. (žid, alebo iná národnosť)
Vek všetkých ľudí od 18 rokov. Fotografie môžu byť staré maximálne 3 roky.
Čas: dve hodiny.
Mám rád židov, tak isto aj ostatné národy. Majú niektoré ezoterické črty, preto sú v živote úspešnejší.
Viacej náboženstiev a národov má jedinečné ezoterické črty, napr. budhisti z Nepálu sú ezotericky odlišný tak isto, ale iným spôsobom. Ďalší z mojich testov v budúcnosti možno bude o budhistoch.
Ľudia sú pomiešaný, preto test nemusí vyjsť na 100%, ale aj tak dosiahnem dobre percento.

Test 4. (mentálne zdravý alebo mentálne chorý)
Vek všetkých ľudí od 18 rokov. Fotografie môžu byť staré maximálne 3 roky. Na fotografii mentálne chorou osoba musí vyzerať normálne. (Ak osoba nie je mentálne chorou celé 3 roky, fotografia musí byť vyhotovená až potom, ako sa daná osoba stále mentálne chorou).
Čas: dve hodiny.

Predtým než začne test, ak súhlasíte, mohli by ste priniesť výsledky testu schované v niekoľkých obálkach(jedna v druhej).
Ja obálky prelepím a podpíšem. Potom môžete odniesť obálky preč z miestnosti. Po teste ja vložím svoj výsledok do obálky a porovnáme výsledky.
Pre test potrebujem: fotografie, papier na poznámky, pero, obálky a sviečku.


Jasnovidecká škola:
Tu vysvetlím niektoré testy. Testy a jasnovidectvo patria k sebe. Inak sa môže stať, že svoje schopnosti si namýšľate. Nie všetko sa však dá otestovať.

Test č.6:
Tibeťania majú v bruchu guličky, ktoré znamenajú reinkarnáciu. Počet guličiek znamená počet reinkarnácii. Kto má nejaké veštecké schopnosti, mal by tieto guličky vnímať, vycítiť. Nemusí sa to podariť na prvý krát. Okom sa samozrejme vidieť nedajú. Sú na mentálnej úrovni, pri operácii sa nič nenájde.
Najskôr si pripravíme zopár fotiek Tibeťanov a potom zopár fotiek Európanov. Jednoduchšie to bude s rovnakým pohlavím. Najskôr pozeráme len Tibeťanov aspoň 10 minút. Potom porovnávame, ako nám to vyhovuje. Zistime, že Európania tieto guličky majú iba zriedka. To znamená, že v Tibete sa reinkarnuje každý a v Európe len nízke percento ľudí. To je výrazný obrat v nazeraní na reinkarnáciu. Thajskí mnísi majú tieto guličky inač usporiadane. Okrem toho si môžete všimnúť, že Tibeťania majú auru inej farby, než Tibeťanky. Vlastne to nie je aura, ale niečo podobne.
Je možné, že sa mýlim, ale už sa na to pozrelo viacej ezoterikov a povedali, že mam pravdu.
Ak sa vám to podarí, vitajte medzi jasnovidcami. Ak nie, treba to zopakovať, je to náročné. Úspešným odporúčam nechať sa otestovať nejakým kamarátom. Ten pripraví nove série fotiek. Pre zmenu fotografie Tibeťanov a aziatov.

Ak sa vám to nepodarilo, mam tu ešte jeden test. Reikisti majú v aure pri spánkoch reiki znaky.
Postupovať budeme rovnako. Na internete zoženieme zopár fotiek reikistov a reiki znaky. Desať minút ich pozorujeme. Potom porovnáme z fotkami bežných ľudí. Ak cítite, že mam pravdu, aj to jednoduchý veštecký výkon. Na záver si od reikistov zoberieme trochu energie. Nezabudnite sa nechať otestovať kamarátom.

RNDr. Milan Nostrad, email: nostrad7@gmail.com, blog: jasnovidec.blogspot.com

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára